Materinski dan

“Tisti, ki prinašajo sonce
v življenje drugih ljudi,
so tudi sami obsijani z njim.”
Sir James M. Barrie

Pomlad je za marsikoga najlepši letni čas. Vsako leto znova smo priče ponovnemu rojstvu narave. Veselimo se novega začetka, svetlih, toplih in razposajenih sončnih žarkov, ki preženejo dolge mračne, mrzle zimske dni in na površje privabijo prve spomladanske cvetove.  Tudi naša srca se v tem času odprejo in vzbrstijo kot popek, ki se razbohoti v vseh svoji lepoti. Da bi lepoto srca razdelili, je bil namen srečanja, posvečenega vsem našim dragim, še posebej pa mamicam, ki so prav na ta dan imele svoj praznik.

Zaigrali smo jim igrico Brigitte Weninger Otrok je otrok, zaplesali in zapeli. Otroci so spet dokazali, da igra, glasba, petje, ples, ter seveda veliko vloženega truda, pričarajo pristen nasmeh in radost prav vsem prisotnim.

Srečanje smo sklenili z mislijo, da se kmalu zopet snidemo in vsaj za en večer pozabimo na neusmiljeni čas, ki nas kar naprej priganja.
In ne pozabite – sreča je zato, da jo delimo …