Zaključni koncert pevskih zborov

V petek, 17.6.2022, so se na igrišču OŠ Tabor Logatec zbrali učenci in starši, ki jih je petje popeljalo v čaroben svet glasbe.

Zaključni koncert je združil veliko mladih pevcev, ki so z ubranim petjem navdušili številno občinstvo in tako zanje pripravili pravo glasbeno doživetje.

Svoje moči so v zaključnem koncertu združili vsi; najmlajši glaski iz prvih razredov, otroški pevski zbor, mladinski pevski zbor, otroški zbor iz Hotedršice in seveda tudi otroški zbor naše podružnične šole. Obiskovalcem so se predstavili z različnimi žanri – od slovenskih ljudskih pesmi in izštevank pa do sodobnejše, popularne glasbe.

Pevke in pevci, povezani v velik šopek pojočih rožic, v vaših nastopih vedno zelo uživamo, zato še naprej prepevajte in naj vam bo pesem v veselje.