Mini olimpijada

V petek, 8. 9., so se naši učenci udeležili Mini olimpijade v Logatcu. Prireditev je organizirala Športna zveza Logatec v sodelovanju z matično šolo.

Na začetku prireditve se je izvedel pravi olimpijski protokol z olimpijsko zastavo in baklo, ki so jo ob zvokih olimpijske himne na prizorišče prinesli otroci, udeleženci Mini olimpijade v družbi lisjaka Foksija.

Otroci so ta dan spoznali veliko športov in zelo uživali v gibanju. Na koncu je otroke nagovoril mojster borilnih veščin Denis Porčič – CHORCHYP ter poudaril, da mišic ne dobiš ob gledanju televizije in igranju igric. Spodbudil jih je, da naj se veliko gibajo in igrajo ter da je šport zelo pomemben.

Organizator je vse udeležence je nagradil z majhno pozornostjo, učitelji pa s pohvalo za športno vedenje. Bilo je res super.