Obiskal nas je župan

Danes smo imeli na naši šoli pomemben obisk. Obiskal nas je župan Občine Logatec, Berto Menard s sodelavkama in naš ravnatelj Jure Kramar. Učence so prijazno nagovorili in jim zaželeli prijetno počutje v šoli, dobre medosebne odnose, veliko ustvarjalnosti in učnih uspehov.

Otroci so goste z veseljem sprejeli in jim hiteli pripovedovati, kaj vse so počeli med počitnicami ter kakšne dogodivščine jih čakajo v šoli. Prvošolki sta se zelo razveselili županovega darila, knjige in slovenske zastave, drugošolci in tretješolci pa so pomembnim gostom v čast zaplesali. Podarili so jim sadike jagod, ki so se razrasle na šolskih gredah in glasilo Drobtinice s Planin. Obisk je kar prehitro minil in ob koncu smo vsi spet ugotovili, da je na naši šoli prav zares lepo.