Počitnice so tu

Pa smo jih dočakali. Počitnice, seveda. Z malo potrpljenja in veliko dobre volje smo prikorakali do ciljev, ki smo si jih zastavili.

Upam, da smo tudi letos postavili trdne temelje, na katerih bomo lahko zidali gradove ali pa tudi samo majhne hiške, ki bodo kljubovale še tako hudim viharjem. Pokazali smo, da je moč v skupnem delu. Ljubezen do domačega kraja, do naših korenin je plamen, ki gori v notranjosti in ne ugasne.

Potrebujemo počitnice, da lahko novo šolsko leto začnemo ponovno polni energije.

Zadnji dan so se naši učenci z res lepo prireditvijo poslovili od šolskega leta, zvečer pa nastopili še na krajevni prireditvi ob dnevu državnosti , jaz pa se od njih in vas poslavljam z galerijo slik prireditve.

Prav vsi si zaslužimo lepe počitnice, počitek, sprostitev in odmik od šole, računalnikov in telefonov. Ne potrebujemo dragih počitnic, potrebujemo druženje z bližnjimi, igro, sprostitev, proste dneve.

Lepe počitnice!!