Teden otroka

Prvi teden v oktobru smo  obeležili Teden otroka. Letošnja rdeča nit je bila Skupaj se imamo dobro.

Tako smo v tem tednu več časa namenili skupnemu ustvarjanju, plesu, družabnim igram in prosti igri na jesenskem soncu.

Vsak dan nas je  čakala kakšna zanimiva dejavnost. V ponedeljek smo risali na asfaltu, v torek peli in plesali, v sredo iskali skriti zaklad, v četrtek kuhali in pekli .
Sledil je še družabni zaključek Tedna otroka, ko smo medse povabili starejše učence, ki obiskujejo šolo v Logatcu ter se z njimi igrali.

Prav lepo jih je bilo pogledati. Starejše, ki so ljubeče in pozorno poskrbeli za mlajše in še lepši je bil izraz veselja in občudovanja v očeh naših mlajših učencev. Čas je kar prehitro minil in treba se je bilo posloviti.

Hvala vam, prijatelji. Še mnogo iger je ostalo, da jih preigramo, zato upamo, da se kmalu spet srečamo.